Natteravnenes Landssekretariat

 


Du kan komme i kontakt med os på en af følgende måder:

Mail:
natteravnene@socialtansvar.dk

Post:
Olivia Hansens Gade 2
1799 Kbh V

Telefon:
70 12 12 99

CVR-nr.:
27313566

Bank:
5025-1185000

Her finder du Natteravnenes Landssekretariat - klik her og du får et kort over placeringen.

Medarbejdere hos Natteravnene

 


Chef
Kim Hassø

Kontaktinfo: 
Tlf. 21 30 60 99
Mail. kim@socialtansvar.dk

Chefkonsulent
Leif Christiansen

Kontaktinfo: 
Tlf. 30 17 78 02
Mail. leif@socialtansvar.dk
 


Seniorkonsulent
Karen Hjort

Kontaktinfo: 
Tlf. 28 58 41 86
Mail. karen@socialtansvar.dk


Konsulent
Bente Gimlinge

Kontaktinfo: 
Tlf. 29 45 22 50
Mail. bente@socialtansvar.dk

 


Konsulent
Nanna Maria Skov Thorsted

Kontaktinfo: 
Tlf. 40 46 00 07
Mail. nanna@socialtansvar.dk
   

 

 

 

 

 

Overvejer du at blive Natteravn?
Udfyld felterne herunder og få mere at vide om Natteravnene i netop din by.
Mailen er ikke bindende.
Navn
Alder
Mail
Tlf
Postnr
 Ja tak. Jeg vil gerne vide mere

 




jordan for salejordans for salecheap jordans shoescheap jordan shoes